Aktualności

Komunikat na temat funkcjonowania ZWM MBM w związku z COVID-19

 Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników oraz w celu zapewnienia ciągłości usług Zespół Wspólnot Mieszkaniowych "MBM", podjął decyzję o czasowej zmianie organizacji pracy naszego Biura Obsługi Klienta i Opiekunów Nieruchomości:
 
1. Odstępujemy od bezpośrednich spotkań z Klientami w pomieszczeniach zamkniętych  do odwołania.
2. Ograniczamy dostęp do naszego Biura osobom nie będącym naszymi pracownikami  do odwołania.
3. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub korespondencyjnie, przede wszystkim pocztą elektroniczną  do odwołania. (tel: 41 343 51 50, e-mail: biuro@zwm-kielce.pl )
4. Wizyty kontrolne na nieruchomościach będą ograniczone do terenów otwartych i pomieszczeń wspólnych i hal garażowych, w których możliwe jest zachowanie odległości od innych osób większej niż 2 m ? do odwołania.
5. W sytuacjach uzasadnionych przewidujemy pracę zdalną przy zamknięciu Biura Obsługi Klienta ? do odwołania.
6. W przypadku określonym w punkcie 5 dostęp do dokumentów i danych Wspólnoty może być utrudniony.
 
Informujemy także, że firmy sprzątające zostały przez nas pouczone o konieczności dezynfekowania powierzchni najbardziej narażonych: klamek, pochwytów, poręczy, przycisków w windach.
 
Jak Państwu wiadomo, sytuacja związana z zagrożeniem zmienia się dynamicznie, z dnia na dzień i może wymusić kolejne zmiany w stosunku do opisanych wyżej. Będziemy Państwa o nich informować pocztą elektroniczną oraz na naszej stronie internetowej http://www.zwm-kielce.pl/

UWAGA !! BIURO ZESPOŁU WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH MBM CZYNNE BEDZIE OD PON. -PT W GODZINACH 10:00-14:00 DO ODWOŁANIA !!
 
Z poważaniem,
Zespół Wspólnot Mieszkaniowych MBM