O firmie

Zespół Wspólnot Mieszkaniowych „MBM” powstał w 2004 roku na bazie dotychczasowego Zespołu Wspólnot Mieszkaniowych Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Kielcach.
Zarządzamy majątkiem Skarbu Państwa, nowymi mieszkaniami deweloperskimi i właścicieli prywatnych na terenie miast: Kielce, Sandomierz, Busko-Zdrój, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Małogoszcz, Chęciny.
W 2003 roku dwie zarządzane przez nas Wspólnoty zajęły pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez ECHO DNIA na „najładniejsze otoczenie bloku”, a w 2005 roku jedna Wspólnota otrzymała pierwsze miejsce w plebiscycie „Złota Miotła” za estetykę i zagospodarowanie terenu zielenią.
Zatrudniamy licencjonowanych zarządców nieruchomości, inżynierów budownictwa posiadających uprawnienia w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, jak również specjalistów z uprawnienia w zakresie ciepłownictwa i gazownictwa (eksploatacja, dozór), oraz wykwalifikowanych księgowych i administratorów budynków.
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na zajmowanych stanowiskach, cechuje ich doskonała znajomość różnorodnej problematyki związanej z zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi.
Preferujemy aktywny sposób pracy, a naszym priorytetem jest zadowolenie i spokój tych, którzy nam zaufali.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do o kontaktu z naszymi pracownikami, których numery telefonów i adresy e-mail znajdziecie Państwo w dziale kontakty.